Telefon: +420 725 845 662

Nabídka volných pracovních míst

Správce e-shopu

Pracovní náplň:

  • Administrativní činnost spojená se specifikací a vkládáním popisů, obrázků a videí na web,
  • Doplňování a úprava produktů -  prodejní aktualizace (nářadí a nástroje pro kovoobrábění)
  • tvorba webové prezentace
  • optimalizace textu pro SEO,
  • optimalizace e-shopu pro porovnávače cen a sociální sítě.
  • průzkum a analýza nových trendů a konkurence
  • Vhodné i pro absolventy

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Dobrá znalost gramatiky ČJ
  • Znalost AJ a PJ výhodou
  • zkušenosti s marketingem na Internetu (SEO atd),
  • Znalost PC na pokročilé úrovni, formáty html, JAVA skript, xml,,cvs,,excel,,grafické programy)

Nabízíme:

  • Práci na hlavní poměr
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Možnost vzdělávacích kurzů a školení
  • Stravenky
  • Odpovídající platové ohodnocení